Rezerwuj on-line

pl
Rekomendacje

 SONAC:

" Pobyt, szkolenie i imprezy udały nam się bardzo dobrze. Wszyscy są zadowoleni i miło wspominają Państwa hotel i obsługę"
 


 ANIMEX:

 "Dziękuję za organizację kolacji. Wszystko było pyszne i bardzo dobrze przygotowane."
 ODF:

" Chciałam serdecznie podziękować za sobotnią organizację imprezy. Goście byli bardzo zadowoleni. Obsługa hotelu i panie obsługujące nas przy kolacji przemiłe. Na prawdę bardzo dziękujemy"
 


ROLIMPEX:

" Spotkanie, oczywiście udane. Zabawa przednia, jedzenie przepyszne, wszystko przepięknie przygotowane i zorganizowane, bardzo dobra obsługa. Generalnie wszystko na ogromny plus"
 


BERLIN CHEMIE:

"Pani Wioleto chciałam podziękować za doskonałe przygotowanie sali na nasze szkolenie, jedzenie jak zawsze pyszne, goście zadowoleni. Jeszcze raz bardzo dziękuje za profesjonalną pomoc"
 


ENIGMA:

"Spędziłyśmy niezwykle miły wieczór. Wszystkim uczestniczkom kolacji bardzo się podobało. Kuchnia jak zwykle pyszna, wina bardzo nas zaskoczyły, oczywiście pozytywnie. Serdecznie Pani dziękuję za miły kontakt i rzetelność.
 


CSY:

" Za całą impreże bardzo bardzo dziękuję w imieniu swoim i zespołu, jedzenie jak zwykle pyszne, nasi goście bardzo zachwalali. Dziękuję za cierpliwość i przepraszam za haos organizacyjny z naszej strony. Wszystko się pięknie udało.
  

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij