Rezerwuj on-line

pl
Rekomendacje

 SONAC

"Pobyt, szkolenie i imprezy udały nam się bardzo dobrze. Wszyscy są zadowoleni i miło wspominają Państwa hotel i obsługę"


 ANIMEX
 "Dziękuję za organizację kolacji. Wszystko było pyszne i bardzo dobrze przygotowane"


ODF
"Chciałam serdecznie podziękować za sobotnią organizację imprezy. Goście byli bardzo zadowoleni. Obsługa hotelu i panie obsługujące nas przy kolacji przemiłe. Na prawdę bardzo dziękujemy"


ROLIMPEX
"Spotkanie, oczywiście udane. Zabawa przednia, jedzenie przepyszne, wszystko przepięknie przygotowane i zorganizowane, bardzo dobra obsługa. Generalnie wszystko na ogromny plus"


BERLIN CHEMIE
"Pani Wioleto chciałam podziękować za doskonałe przygotowanie sali na nasze szkolenie, jedzenie jak zawsze pyszne, goście zadowoleni. Jeszcze raz bardzo dziękuje za profesjonalną pomoc"


ENIGMA
"Spędziłyśmy niezwykle miły wieczór. Wszystkim uczestniczkom kolacji bardzo się podobało. Kuchnia jak zwykle pyszna, wina bardzo nas zaskoczyły, oczywiście pozytywnie. Serdecznie Pani dziękuję za miły kontakt i rzetelność"


CSY
"Za całą impreże bardzo bardzo dziękuję w imieniu swoim i zespołu, jedzenie jak zwykle pyszne, nasi goście bardzo zachwalali. Dziękuję za cierpliwość i przepraszam za haos organizacyjny z naszej strony. Wszystko się pięknie udało" 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij