Rezerwuj on-line

pl
Hotel

Hotel Port 110 *** znajduje się w najbardziej atrakcyjnym punkcie Iławy nad malowniczym Jeziorem Jeziorak, a miejsce to nazywane jest Bramą Mazur. Dawniej ośrodek wypoczynkowy “Perkoz”, dziś -  przebudowany i w pełni zmodernizowany, nowoczesny hotel trzygwiazdkowy.

Teren, na którym leży obiekt, posiada długą żeglarska historię. W przeszłości przez dziesiątki lat funkcjonował tu bardzo popularny port. Współcześnie zaś, za sprawą hotelu i przystani, to miejsce znów tętni życiem. Obiekt rozpoczął działalność w grudniu 2012 r. i od tamtej pory dynamicznie się rozwija, nieustannie rozszerzając zakres swojej działalności.

100 BEST RESTAURANTS

Już w pierwszych miesiącach działalności restauracja Hotelu Port 110 znalazła się w rankingu 100 BEST RESTAURANTS - lista stu najlepszych restauracji w Polsce. II Miejsce na Festiwalu Kultury i Kuchni. W czerwcu 2013 roku odbyła się kolejna edycja Festiwalu Kultury i Kuchni “Sąsiedzi Przy Stole”, gdzie nasz Szef Kuchni wraz ze swoją załogą rozgromił konkurencję w całodziennych zmaganiach kulinarnych zajmując drugie miejsce w konkursie. Lepszy okazał się tylko zespół reprezentujący Ukrainę.

Hotel Roku 2013 nominacja w kategorii Hotel Wypoczynkowy.

Plebiscyt organizowany jest przez HRS wspólnie z tygodnikiem Newsweek oraz magazynem Forbes.


 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij