Rezerwuj on-line

pl
Marina

Hotel Port 110 *** znajduje się w najbardziej atrakcyjnym punkcie Iławy nad malowniczym Jeziorem Jeziorak, a miejsce to nazywane jest Bramą Mazur

Hotel, jako jedyny w Iławie, dysponuje własną mariną. Nowoczesna przystań wyposażona jest w siedem, pomiędzy którymi znajduje się restauracja na wodzie. Marina przystosowana jest do obsługi prawie 100 jednostek pływających. Żeglarzom udostępniamy postumenty z wodą pitną i prądem oraz przestronne toalety i natrysk. Hotel Port 110*** i jego marina to idealne miejsce dla osób aktywnie wypoczywających na wodzie. Posiadamy również ciekawą ofertę dla osób nie posiadających własnej jednostki pływającej. Współpracujemy z firmami oraz osobami prywatnymi czarterującymi jachty i łodzie motorowe. Oferujemy również czarter naszego katamaranu wraz ze sternikiem. Jest to jedyna taka jednostka na tym pojezierzu. Dziesięcioosobowa motorówka idealnie sprawdza się w rejsach rodzin z dziećmi, grupy przyjaciół jak również może być idealną atrakcją dla firm. 

W naszej Marinie jest możliwość wynajęcia miejsca na cumowanie łodzi na cały sezon. W celu uzyskania informacji odnośnie wolnych miejsc prosimy o kontakt z Bosmanem tel. 572 718 882.

Regulamin Przystani Port 110

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij