Rezerwuj on-line

pl
Udogodnienia

Parkingi

Na terenie obiektu znajdują trzy ogrodzone, całodobowo monitorowane parkingi. Nasi Goście korzystają z nich bezpłatnie.

Internet

Bezpłatny Internet bezprzewodowy Wi-Fi dostępny na terenie całego obiektu.

Wypożyczalnia sprzętu sportowego

Obiekt posiada wypożyczalnię sprzętu sportowego, a w nim: rowery wodne, kajaki, rowery tradycyjne dla dorosłych i dzieci oraz kijki do nordic walking.

Dzieci w hotelu

Hotel dysponuje szeregiem udogodnień dla rodzin z dziećmi. Nocleg i śniadanie dla dzieci do lat 5 jest za darmo (w przypadku kiedy dziecko śpi z rodzicami)!

Sauna

Nasi Goście mogą  się odprężyć  korzystając z aromaterapii w naszej saunie. Strefa Relaksu posiada wygodną i funkcjonalną powierzchnię wypoczynkową. Na życzenie naszych Gości umawiamy wizytę masażystki. W ofercie mamy masaże klasyczne, lecznicze, kosmetyczne, relaksacyjne, ujędrniające i inne.

Pokoje

W hotelu znajduje się również pokój dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także apartamenty rodzinne, w których pokoje są połączone, tak by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dzieciom podróżującym z rodzicami. W każdym pokoju jest możliwość zamontowania moskitiery w oknie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij