Rezerwuj on-line

pl
Imprezy Okolicznościowe

Przyjęcia weselne, podobnie jak inne uroczystości rodzinne,

przygotowujemy ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły

Nasz lokal jest idealnym miejscem na organizację przyjęcia w eleganckim, bankietowym stylu. Organizujemy wesela na wysokim poziomie, o czym świadczą najwyższa jakość kulinarna, klasyczna i elegancka aranżacja, profesjonalizm obsługi i co najważniejsze – zadowoleni Goście. Bazujemy na menu weselnym zamieszczonym w ofercie weselnej lub dla bardziej wymagających, tworzymy indywidualne menu odnosząc się do preferencji i gustu Gości.

Organizujemy również krótsze przyjęcia weselne i kolacje po ceremonii ślubu cywilnego. Nasza restauracja oraz kameralna sala bankietowa często stają się miejscem różnego rodzaju uroczystości rodzinnych - przyjęć z okazji Chrztu, I Komunii Świętej, urodzin i jubileuszy. Menu komponowane jest według potrzeb naszych Gości - proponujemy zarówno formę uroczystą, jak i mniej zobowiązującą. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie Gości i wspieramy ich naszym doświadczeniem. 

Nie zapominamy także o naszych najmłodszych Gościach. Dla dzieci przygotowaliśmy propozycje menu, które z pewnością przypadną im do gustu.
Naszą wizytówką jest Szef Kuchni, Dominik Wiśniewski. Tworzy on dania w opraciu o sprawdzone przepisy i z produktów najwyższej jakości, również tych włoskich, które sami sprowadzamy. Sepecjalizuje się nie tylko w kuchni polskiej, ale także w typowo włoskich daniach. Dzięki temu też powstał pomysł na organizację przyjęcia w stylu włoskim - z typowymi włoskimi daniami i produktami oraz prawdziwym włoskim klimacie. 

Więcej szczegółów pod numerem telefonu:
668 008 204
marketing@port110.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij