Rezerwuj on-line

pl
Wydarzenia

Koncert Hatbreakers w Porcie 110!

Koncert Hatbreakers w Porcie 110!

Hatbreakers to zespół którego początki sięgają 2010 roku.
W obecnym składzie i instrumentarium funkcjonuje od połowy 2014 r. Jego styl można określić jako „jedną z orbit popu”, dla niektórych zbyt ambitną a dla innych w sam raz.

Zespół opublikował swój pierwszy singiel „Maybe I should” w 2012 roku. Został on bardzo ciepło przyjęty przez lokalne radia. Własnym nakładem, na początku 2014 roku ukazała się płyta „Go electric”, z której pochodzą utwory „Hey man” i cover „Somebody to love me” Marka Ronsona. Jesienią 2014 roku Hatbreakers wydali EP zatytułowaną „3,2,1” z singlowym „Liczy się tu i teraz”. Na 5.03.2015 przewidziana jest premiera pierwszego oficjalnego wydawnictwa, czyli płyty „Yeti Superstar”.
Hatbreakers zjednują sobie rzesze fanów przede wszystkim dając energetyczne koncerty. Zespół ma swoim koncie supporty takich gwiazd jak: Afromental, Ira, Lady Pank, Poluzjanci, Sylwia Grzeszczak, Lulu James. Angażuje się w akcje charytatywne, np. Czyste Tatry, WOŚP, Motoserce.
Szerszej publiczności Hatbreakers znani są z udziału w programach telewizyjnych. W 2012 roku byli w półfinale IV edycji „Must Be the Music”. W 2014 roku byli finalistami ostatniej jak dotąd polskiej edycji X Factor. Własne aranżacje znanych przebojów zjednały im przychylność zarówno jurorów, jak i fanów.
Skład zespołu:
Paweł Bergel - wokal
Andrzej Pudlik - gitara elektryczna
Sebastian Steć - saksofony, instrumenty klawiszowe
Mateusz Sarapata - instrumenty perkusyjne, MPD
Michał Sarapata - gitara basowa
Wiktoria Jakubowska - perkusja

Zobacz wszystkie »
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij